F. Černychas su „Dinamo“ klubu draugiškose rungtynėse įveikė lenkų „Pogon“ ekipą

Lietuvos futbolo rinktinės saugas Fiodoras Černychas su savo atstovaujamu Maskvos klubu „Dinamo“ stovyklauja Turkijoje (Belekas, Antalija). Penktadienį dinamiečiai sužaidė draugiškas kontrolines rungtynes su Ščecino komanda „Pogon“ iš Lenkijos.

Fiodoras Černychas ruošiasi rungtynėms.<br> Twitter nuotr.

Jan 18, 2019, 6:51 PM, atnaujinta Jan 19, 2019, 2:02 AM

Rusijos sostinės ekipa iškovojo pergalę rezultatu 3:1 (0:1).

F.Černychas žaidė visą antrąjį kėlinį ir 76-ąją min. turėjo puikią progą įvarčiui pasiekti, bet „neuždarė“ jam skirto perdavimo.

Lenkijos atstovai pirmavo 1:0 po bulgaro Spaso Delevo smūgio pirmajame kėlinyje (33-iąją min.).

Jevgenijus Markovas antrojoje susitikimo pusėje „Dinamo“ klubui pelnė du įvarčius (54-ąją ir 84-ąją min. iš 11 metrų baudinio), o Stanislavas Lacevičius įmušė vieną įvartį  (62-ąją min.).

Maskviečiai abu kėlinius žaidė skirtingomis sudėtimis.

Rezultatas:

„Dinamo“ – „Pogon“ 3:1. Jevgenij Markov (54, 84 – iš 11 metrų baudinio), Stanislav Lacevič (62)/Spas Delev (33).

„Dinamo“ komanda Rusijos aukščiausios („Premjer“) lygos pirmenybėse po 17-os turų su 20 taškų užima 12-ąją vietą (4 pergalės, 8 lygiosios ir 5 pralaimėjimai, įvarčiai – 16:13).

„Pogon“ ekipa Lenkijos čempionato elito divizione („Ekstraklasa“) po 20 turų rikiuojasi 5-ojoje pozicijoje (31 taškas, 9-4-7, įvarčiai – 28:24).

F.Černychas šiame 2018-2019 metų sezone „Dinamo“ spalvas gynė 11 rungtynių ir pelnė 1 įvartį.

Ir Lenkijos, ir Rusijos futbolo lygose dabar yra paskelbta žiemos pertrauka.