Triuškinamai laimėjęs „Liverpol“ suteikė naują viltį savo aistruoliams

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį „Liverpool“ namuose 3:0 sutriuškino „Bournemoth“ ekipą ir vėl tapo vienvaldžiu lyderiu, surinkęs 65 taškus po 26 rungtynių – trimis daugiau nei „Manchester City“. Čempionai sekmadienį žais svečiuose su Londono „Chelsea“, bet jiems tai bus jau 27-osios rungtynės, nes dėl taurių varžybų Anglijos lygoje tvarkaraštis yra gerokai sujauktas.

„Liverpool“ iškovojo triuškinamą pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-02-09 22:53, atnaujinta 2019-02-09 23:05

„Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas po rungtynių neslėpė, kad jo auklėtiniams buvo būtina įtikinama pergalė, kad nekiltų abejonių prieš lemiamas sezono kovas.

„Mes norėjome žiūrovų reakcijos. Mūsų darbas yra ne tik žaisti, bet ir sužavėti. Žiūrovai nervinasi dėl įvairių dalykų. Tai ne „Liverpool“ kaltė, toks yra futbolas“, – kalbėjo treneris iš Vokietijos, kurio komanda iššvaistė 7 taškų pranašumą prieš „Manchester City“.

„Liverpool“ dvejas pastarąsias rungtynes buvo baigęs apmaudžiomis lygiosiomis.

Šįkart po Sadio Mane (24 min.) ir Giorginho Wijnaldumo (34 min.) įvarčių viskas buvo aišku jau pirmajame kėlinyje. Iškart po pertraukos dar įmušė Mohammedas Sallah (48 min.).