„Tottenham“ klubas po trijų savo legionierių įvarčių neleidžia atitrūkti Anglijos lygos lyderiams

2019 m. vasario 10 d. 17:59
Lrytas.lt
Video
Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos dvejos 27-ojo turo rungtynės. Dėl prizinių vietų kovojantis Londono klubas „Tottenham“ (60 taškų) savo aikštėje susitiko su „Leicester“ komanda (32 tšk.) ir privertė svečius pripažinti savo pranašumą rezultatu 3:1 (1:0).
Daugiau nuotraukų (1)
Įvarčius nugalėtojams pelnė trys Londono ekipos legionieriai: kolumbietis Davinsonas Sanchezas (33-iąją), danas Christianas Eriksenas (66-ąją) ir korėjietis Heung-Min Sonas (90+1 min.).
Anglijos rinkinės narys Jamie Vardy (76-ąją min.) buvo sušvelninęs skirtumą (1:2). Tačiau šis puolėjas 60-ąją min. nerealizavo 11 metrų baudinio.
„Tottenham“ klubas dabar 5 taškais atsilieka nuo lyderių „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandų (abi – po 65 taškus).
Lesterio ekipa rikiuojasi 12-a.
Rezultatai:
„Tottenham“ – „Leicester“  3:1. Davinson Sanchez (33), Christian Eriksen (66), Heung-Min Son (90+1)/Jamie Vardy (76).
60 min. Jamie Vardy („Leicester“) – nerealizavo 11 metrų baudinio.
„Manchester City“ – „Chelsea“ 6:0. Raheem Sterling (4, 80), Sergio Aguero (13, 19, 56 – iš 11 metrų baudinio), Ilkay Gundogan (25). 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.