Po VAR sistemos panaudojimo „Ajax“ treneris prakalbo apie gėdą

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje pirmajame aštuntfinalio akistatoje Madrido „Real“ komanda išvykoje po sunkios kovos 2:1 palaužė Amsterdamo „Ajax“ komandą. Šiose rungtynėse buvo užfiksuotas ir istorinis įvykis – pirmą kartą buvo pasitelkta VAR sistema ir ji buvo palanki titulą ginančiai Madrido „Real“ komandai.

VAR sistemos pagalba buvo neįskaitytas Amsterdamo komandos įvartis.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-02-14 12:36

Pirmajame kėlinyje nebuvo įskaitytas Nicolaso Tagliafico įvartis. Teisėjas iš Slovėnijos Damiras Skomina nusprendė, kad „Ajax“ žaidėjas Dušanas Tadičius mušant įvartį būdamas nuošalyje sutrukdė „Real“ vartininkui Thibautui Courtois'ui.

Nicolaso Tagliafico įvartis nebuvo įskaitytas po VAR įsikišimo. Teisėjas Damiras Skomina nusprendė, kad Dušanas Tadičius trukdė vartininkui Thibaut Courtois, kai buvo nuošalėje.

„Mačiau tikrai puikią „Ajax“ komandą. Dalyje rungtynių dominavo, susikūrėme nemažai progų. Kažkiek galima kritikuoti mūsų efektyvumą. Tas momentas su VAR sistema gali daug ką nulemti šioje poroje, o įvartis neįskaitytas. Gėda.

Tačiau komandai pasakiau daug teigiamų dalykų, o ateičiai nusiteikę pozityviai“, – po rungtynių kalbėjo „Ajax“ treneris Erikas ten Hagas.

Tuo tarpu Madrido „Real“ komandos treneris Santiago Solari teigė, kad reikia pasitikėti teisėjais VAR sistemos naudojimo atvejais.

Pagrindinis veiksmas rungtynėse vyko antrame kėlinyje, kuomet Karimas Benzema 60-ąją minutę išvedė „Real“ į priekį, tačiau jau po 15 minučių „Ajax“ atsitiesė – įvartį įmušė Hakimas Ziyechas ir rezultatas tapo 1:1.

Vis dėlto baigiantis akistatai 87-ąją minutę po greitos atakos skersuotą perdavimą „uždarė“ Marco Asensio ir „Real“ komanda iš Amsterdamo išsivežė pergalę 2:1.