Italijoje „Juventus“ neturėjo vargo su autsaideriais

Turino „Juventus“ klubas be didesnio vargo 3:0 (2:0) „Serie A“ pirmenybių mače susitvarkė su „Frosinone“ komanda.

Cristiano Ronaldo įtvirtino „Juventus“ pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2019, 11:28 AM, atnaujinta Feb 16, 2019, 11:29 AM

Jau 6-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Paulo Dybala, o 17-ąją minutę skirtumą padvigubino Leonardo Bonucci.

Pergalę „Juventus“ komandai įtvirtino Cristiano Ronaldo, pasižymėjęs 63-iąją minutę.

Turino klubas (66 tšk.) jau 14 taškų lenkia antrojoje vietoje žengiančią „Napoli“ ekipą, kuri savo 24-ojo turo rungtynes dar žais.

„Frosinone“ komanda (16 tšk.) rikiuojasi priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje.

Rezultatas:

„Juventus“ – „Frosinone“- 3:0. Paulo Dybala, (6), Leonardo Bonucci (17), Cristiano Ronaldo (63).