Čempionų lygoje – įvarčių sausra pažymėtas vakaras

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio etapas, o antradienio vakarą sirgaliai išvydo, kaip į pirmąjį tarpusavio mačą aštuntfinalyje stoja bene įdomiausia šio etapo pora.

UEFA Čempionų lyga: „Liverpool“ – „Bayern“<br> PA Images/Scanpix nuotr.
 UEFA Čempionų lyga: „Liverpool“ – „Bayern“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Feb 20, 2019, 12:02 AM, atnaujinta Feb 20, 2019, 12:05 AM

Liverpool“ klubas namuose priėmė Vokietijos futbolo milžiną Miuncheno „Bayern“. Rungtynėse nekrito nė vienas įvartis ir rungtynės baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Jau nuo pat mačo pradžios matėsi, kokio aukšto lygio komandos susitinka. Rungtynėse netrūko puikių progų, tik iki visiško jų išpildymo pristigdavo šiek tiek detalių.

Pirmajame kėlinyje abu klubai apylygiai kontroliavo kamuolį ir apsikeisdavo pavojingais išpuoliais. Kėlinio gale „Liverpool“ šiek tiek paspaudė varžovus, tačiau nieko pasiekti nepavyko, kadangi rezultatas išliko lygus – 0:0.

Žaidimas labai nesikeitė ir antrajame kėlinyje, kai abi komandos daugiausia trumpais perdavimais gainiojo kamuolį, o atsiradus progai bėgo į priekį, pasiųsdavo aukštą perdavimą. Kai rungtynės pasiekė 80 minutę, vis dažniau link varžovų vartų bandė stumtis „Bayern“ ekipa.

Vokiečiai žaidė trumpais perdavimais paremtą žaidimą, tačiau kartais tai nepasiteisindavo, mat kamuolį perimdavę „Liverpool“ futbolininkai žaibiškai surengdavo pavojingas atakas. Viena tokių buvo, kai pavojingą smūgi galva atliko Sadio mane ir Miuncheno ekipą gelbėjo tik gera vartininko reakcija.

Nors komandos bandė kažką padaryti, jokios pastangos vaisių nebedavė. Mačas taip ir baigėsi be įvarčių, viskas paaiškės antrajame susitikime Miunchene.

Kitame vakaro mače Liono „Olympique“ klubas namuose sugebėjo atlaikyti  tituluotojo „Barcelona“ klubo puolimą.

Nors kamuolio kontrolė priklausė katalonams, jie žymiai daugiau kartų bandė atlikti smūgius ir atakuoti, Prancūzijos klubo gynybos pralaužti niekaip nepavyko.

Mačas baigėsi lygiosiomis – 0:0.