„Juventus“ ir toliau karaliauja Italijoje: „Napoli“ galėjo išsigelbėti, tačiau neįmušė 11 metrų baudinio

Sekmadienį Italijos futbolo pirmenybėse buvo laukta vienų iš lyderių akistatos: Turino „Juventus“ santykius aiškinosi su įkandin čempiono žengiančia „Napoli“. Nors namie žaidę Neapolio futbolininkai turėjo ambicijų sumažinti taškų skirtumą turnyro lentelėje, vis dėlto „Juventus“ šventė pergalę 2:1.

Turino „Juventus“ susitvarkė su „Napoli“ ir toliau išlieka vienvalde Italijos čempionato lydere<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 4, 2019, 12:36 AM, atnaujinta Mar 4, 2019, 1:07 AM

Šeimininkai jau 25-ąją minutę liko žaisti mažumoje, kai už paskutinės vilties pražangą buvo apdovanotas raudona kortele „Napoli“ vartininkas A. Meretas.

Po to sekęs baudos smūgis padėjo „Juventus“ išsiveržti į priekį – 28-ąją minutę pasižymėjo M. Pjaničius.

Toliau spaudę svečiai ir dar kartą pasižymėjo pirmame kėlinyje – 39-ąją minutę E. Canas padvigubino „Juventus“ persvarą, įmušęs galva.

Antrasis kėlinys „Juventus“ ekipai prasidėjo nesėkmingai – 47-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas pirmojo įvarčio autorius M. Pjaničius, o 61-ąją rezultatą sušvelnino J. Callejonas.

Šeimininkai galėjo ir išlyginti rezultatą 84 minutę, kai teisėjas po VAR sistemos peržiūros parodė į 11 metrų žymą, nes buvo žaidimas ranka.  Tačiau L.Insigne nepergudravo vartininko – pataikė į virpstą.

„Juventus“ ir toliau išlieka čempionato lyderiu, dabar nuo „Napoli“ pabėgęs net 16 taškų.