Naujasis „Roma“ strategas C. Ranieri debiutavo pergalingai

Pirmadienio vakarą Italijije „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaistos vienerios 27-jo turo rungtynės.

„Roma“ komanda namuose įveikė „Empoli“.
 „Roma“ komanda namuose įveikė „Empoli“.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 12, 2019, 7:47 AM

Jose pergalę šventė namuose žaidusi „Roma“ komanda, kuri 2:1 nugalėjo „Empoli“ futbolininkus. Naujam „Roma“ strategui Claudio Ranieri tai buvo debiutas komandoje.

Šeimininkus į priekį išvedė 9-ąją minutę pasižymėjęs Stephanas El Shaarawy, tačiau jau po 3 minučių Juanas Jesusas įsimušė į savo vartus ir rezultatus tapo lygus.

Pergalingą įvartį „Roma“ įmušė 33-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Patrikas Schickas.