A lygoje pergales pasiekė „Atlantas“ ir „Sūduva“

Lietuvos futbolo A lygoje pergalę iškovojo Klaipėdos „Atlantas“, namuose rezultatu 2:1 nugalėjęs su vienu tašku čempionate liekantį „Panevėžį“. Abu klaipėdiečių įvarčius sukūrė Darvydas Šernas.

D.Šernas,.atstovaujantis „Atlantui“, įmušė du įvarčius<br>S.Čirbos nuotr.

Apr 14, 2019, 10:47 PM

41-ą minutę po D.Šerno perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Devidas Dobrecovas, išvesdamas „Atlantą“ į priekį.

Klaipėdiečiai padidino skirtumą, kai pats D.Šernas 12-ąją antro kėlinio sekundę tolimu smūgiu pelnė įvartį.

68-ą minutę po Luko Čerkausko perdavimo puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą įvartį pelnė ir rezultatą sušvelnino Paulius Janušauskas.

„Atlantas“ įsirašė 6-ąją tašką.

Marijampolės „Sūduva“ namuose 3:0 įveikė „Palangos“ ekipą. Tai pirmaoji „Sūduvos“ pergalė po dviejų pralaimėjimų iš eilės.

Tosaintas Rickettsas 41-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Paulius Golubickas. 63-ią minutę Aleksandras Živanovičius taikliu smūgiu pažeme padvigubino rezultatą, o 88-ą minutę T.Rickettas pats uždirbo 11 metrų baudinį, kurį ir realizavo.

12 taškų turinti „Sūduva“ su „Kauno Žalgiriu“ dalijasi 3-4 vietas, „Palanga“ su 4 taškais – priešpaskuktinė.