„Borussia“ išvydo dvi raudonas korteles ir suklupo kovoje dėl titulo

Bundeslygos viena iš lyderių Dortmundo „Borussia“ namuose rungtynes baigė be dviejų žaidėjų ir „Schalke 04“ vienuolikei nusileido rezultatu 2:4.

Dortmundo futbolininkai suklupo <br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Apr 27, 2019, 7:21 PM

14-ą minutę „Borussia“ žaidėjas Mario Gotze išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau svečiai į tai atsakė trimis įvarčiais iš eilės.

18-ą minutę pasižymėjo baudinį realizavęs Danielis Caligiuri, 28-ą – Salifas Sane, o 62-ą – dar kartą D.Caligiuri.

Vos per penkias minutes „Borussia“ neteko dviejų žaidėjų, kai tiesioginės raudonos kortelės buvo parodytos Marco Reusui (60 min.) ir Mariusui Wolfui (65 min.). Devyniese likę šeimininkai 84-ą minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, įmušė Axelis Witselis.

Bet vos po kelių miunučių Breelas Embolo sugrąžino dviejų įvarčių skirtumą. „Schalke 04“ ekipai ši pergalė leido atitrūkti nuo iškritimo zonos, o su 69 taškais likusi „Borussia“ nepasinaudojo proga grįžti į pirmą poziciją.

Tašku daugiau turintis Miuncheno „Bayern“ sekmadienį žais su „FC Nürnberg“ ir pranašumą galės padidinti iki keturių taškų.