Trečią kartą iš eilės laimėjusi „Sūduva“ konkurento į priekį nepaleidžia

Marijampolės „Sūduvos“ viešnagė Vilniuje baigėsi sėkmingai. Lietuvos futbolo A lygos čempionai aštunto turo rungtynėse 2:1 įveikė vietos „Riterius“.

Sūduva nepraleidžia konkurentų <br>V.Kuralavičiaus/fksuduva.lt nuotr.
Sūduva nepraleidžia konkurentų <br>fksuduva.lt nuotr.
Sūduva nepraleidžia konkurentų
Sūduva nepraleidžia konkurentų <br>„Fksuduva.lt“ nuotr.
Sūduva nepraleidžia konkurentų <br>V.Kuralavičiaus nuotr.
Sūduva nepraleidžia konkurentų <br>fksūduva.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 27, 2019, 10:14 PM

35-ą minutę po perdavimo iš kairiojo krašto, kurį atliko Vaidas Slavickas, tiksliai vienu lietimu smūgiavo Povilas Leimonas, išvedęs „Sūduvą“ į priekį. Persvarą svečiai padidino antro kėlinio pradžioje, kai 55-ą minutę po Aleksandro Živanovičiaus perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Eligijus Jankauskas.

72-ą minutę „Riteriai“ rezultatą sušvelnino – po Valdemaro Borovskio perdavimo iš dešiniojo krašto galva tiksliai smūgiavo Mindaugas Grigaravičius. „Sūduva“ šiame mače atliko 14 smūgių, iš kurių net 10 – į vartų plotą. „Riteriai“ smūgiavo 11 kartų, į vartų plotą pataikė 3 kartus.