Anglijoje – „Chelsea“ pergalė ir baigta „Manchester United“ kova dėl Čempionų lygos vietos

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi priešpaskutinio 37-ojo turo kovos.

Londono klubas namuose triuškino savo varžovus.<br> „Reuters“/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

May 5, 2019, 7:13 PM, atnaujinta May 5, 2019, 9:17 PM

Itin svarbią pergalę namuose iškovojo Londono „Chelsea“ komanda, kuri 3:0 sutriuškino „Watford“ futbolininkus. Pergalė leido „Chelsea“ komandai pakilti į trečiąją vietą ir įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl pirmųjų keturių vietų, kurios garantuoja kelialapius į kito sezono Čempionų lygą.

Londono komanda visus savo įvarčius pelnė po pertraukos. Pradžioje 48-ąją minutę pasižymėjo Rubenas Loftus-Cheekas. Vos po trijų minučių rezultatą padvigubino Davidas Luizas. 75-ąją minutę Gonzalo Higuainas įtvirtino savo komandos pranašumą.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ komanda išvykoje apmaudžiai 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Huddersfield Town“ ir taip baigė kovą dėl pirmųjų keturių vietų ir vietos kito sezono Čempionų lygoje.

Mančesterio klubas pirmieji išsiveržė į priekį 8-ąją minutę po Scotto McTominay įvarčio, tačiau 60-ąją šeimininkai išlygino rezultatą.