Nerimas „Liverpool“ stovykloje: M. Salah gali praleisti mūšį su „Barcelona“

Šeštadienį „Liverpool“ komanda išsaugojo viltis triumfuoti Anglijos „Premier“ lygoje, kuomet dramatiškai 3:2 nugalėjo „Newcastle“ klubą.

M.Salah po susidūrimo su vartininku buvo pakeistas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 5, 2019, 9:02 AM

Tačiau ši pergalė kiek apkarto dėl komandos lyderio Mohamedo Salah traumos.

Futbolininkas pirmajame kėlinyje pelnė viena iš „Liverpool“ komandos įvarčių, tačiau 69-ąją minutę susidūrė su varžovų vartininku ir krito ant vejos. Galvos sutrenkimą patyręs žaidėjas buvo pakeistas ir iš aikštės išneštas ant neštuvų.

Komandos sirgalius toks vaizdas turėtų itin neraminti, mat jau antradienį „Liverpool“ komandos laukia itin svarbi kova su „Barcelona“ klubu Čempionų lygos pusfinalyje. Nors pirmąsias rungtynes anglų klubas pralaimėjo 0:3, tačiau atsakomosios rungtynės vyks namų stadione, tad „Liverpool“ pabandys dar sukurti mažą stebuklą.

Po dvikovos komandos treneris Jurgenas Kloopas negalėjo pasakyti kokio rimtumo traumą patyrė M.Salah.

„Mums reikia pasižiūrėti ir įvertinti jo būklę. Jis patyrė rimtą smūgį, rungtynėse buvo pakeistas, nors jas pabaigė žiūrėti persirengimo kambaryje, kur jo savijauta buvo gera“, – savo lyderio priverstinį keitimą įvertino strategas.

Anglijoje „Liverpool“ po pergalės dviem taškais lenkia „Manchester City“ futbolininkus, tačiau šie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Iki čempionato pabaigos „Liverpool“ komandai liko sužaisti vienerias rungtynes, „Manchester City“ – dvejas.