Portugalų pergalė Tautų lygoje paženklinta C. Ronaldo šou ir kurioziniu VAR sprendimu

Pirmoji UEFA Tautų lyga jau priartėjo prie pabaigos ir trečiadienį vakare buvo sužaistas pirmasis pusfinalis. Jame susikovė Portugalijos ir Šveicarijos rinktinės. Po atkaklios dvikovos 3:1 laimėjo namuose žaidusi Portugalija.

Portugalija dėk trijų C.Ronaldo įvarčių įveikė šveicarus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2019-06-05 23:38, atnaujinta 2019-06-05 23:43

Rungtynės prasidėjo gana apylygiu žaidimu, o pavojingų progų turėjo abi komandos. Savo žodį pirmajame kėlinyje 25-ąją minutę tarė portugalų žvaigždė Cristiano Ronaldo.

34-erių futbolininkas pats uždirbo baudos smūgį šalia Šveicarijos rinktinės vartų ir puikiu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui.

Tikros aistros užvirė po pertraukos, o rungtynių teisėjui Felixui Brychui teko priimti gana kuriozinį sprendimą. Pradžioje pavojingą ataką surengė šveicarai, kurių puolėjas buvo nugriautas portugalų baudos aikštelėje. Šveicarai apeliavo į 11 metrų baudinio skyrimą, tačiau vokiečio švilpukas tylėjo.

Kamuolį perėmę portugalai pasileido į kontraataką ir vos po kelių akimirkų jų rinktinės žaidėjas krito šveicarų baudos aikštelėje. Rungtynių teisėjas, pasinaudojęs vaizdo peržiūros sistema (VAR) galop nusprendė skirti baudinį į Portugalijos vartus, kuri sėkmingai realizavo Ricardo Rodriguezas.

Vėliau žaidimas aprimo ir atrodė, kad abi rinktinės jau ruošiasi pratęsimui. Tačiau tuomet vėl savo žodį tarė ne kas kitas, o C.Ronaldo. Portugalų žvaigždė pasiuntė du įvarčius į šveicarų vartus paskutinėmis minutėmis ir savo komandai padovanojo puikią pergalę.

Ši leido iškopti į Tautų lygos finalą, kuriame susikaus su Anglijos ir Olandijos poros nugalėtoju.

Rezultatas:

Portugalija – Šveicarija 3:1

Cristiano Ronaldo (25 min., 88 min. ir 90 min.)/ Ricardo Rodriguezas (57 min. iš 11 metrų baudinio)