Europos čempionato atranka: istorinė rusų pergalė ir apmaudus estų pralaimėjimas

Šeštadienį tęsiasi Europos futbolo čempionato atrankos kovos.

Rusija 9:0 sutriuškino San Mariną.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-06-08 21:54, atnaujinta 2019-06-08 23:44

I grupėje įspūdingą ir istorinę pergalę iškovojo Rusija. Šios šalies nacionalinė komanda namuose priėmė San Marino futbolininkus ir juo sutriuškino 9:0. Tai buvo pati didžiausia Rusijos rinktinės pergalė istorijoje.

Rezultatas galėjo būti ir dviženklis, tačiau Artiomas Dziuba antrajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinių. Tačiau jis ir taip į San Marino vartus įmušė 4 įvarčius, dar du pridėjo Fedoras Smolovas. Rusija šiose rungtynėse išviso atliko net 37 smūgius.

C atrankos grupėje Estijos rinktinė ilgą laiką pirmavo, tačiau galiausiai savo sirgalių akivaizdoje pralaimėjo 1:2 Šiaurės Airijai.

Estai išsiveržė pirmajame kėlinyje, kuomet pasižymėjo 25-ąją minutę Konstantinas Vasiljevas. Tačiau Šiaurės Airijos pelnė du įvarčius 77-ąją ir 80-ąją minutėmis ir taip išplėšė pergalę.