F. Černycho įvartis padėjo „Dinamo“ klubui iškovoti pergalę draugiškose rungtynėse

Rusijos Maskvos futbolo klubas „Dinamo“, kuriam atstovauja vienas Lietuvos rinktinės lyderių ir kapitonas Fiodoras Černychas, penktadienį žaidė draugiškas kontrolines rungtynes su Slovėnijos komanda Velenjės „Rudar“. Įtikinamą pergalę Austrijoje vykusiame susitikime rezultatu 3:0 (2:0) šventė dinamiečiai.

Fiodoras Černychas pelnė įvartį draugiškose rungtynėse.<br> Twitter nuotr.

Jun 21, 2019, 8:49 PM, atnaujinta Jun 21, 2019, 8:53 PM

Vienu įvarčiu prie laimėjimo prisidėjo F.Černychas. Jis žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios (46-osios minutės), o kamuolį į vartus pasiuntė po gražaus derinio 66-ąją žaidimo minutę, kai „uždarė“ perdavimą iš kairiojo atakos sparno.

Kitų Maskvos ekipos įvarčių autoriai buvo Samba Sow iš Malio (6-ąją min.) ir Viačeslavas Gruliovas (30-ąją min.).

Rezultatas:

„Rudar“ (Slovėnija) – Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 0:3. Samba Sow (6), Viačeslav Gruliov (30), Fiodoras Černychas (66).

„Rudar“ praėjusiame Slovėnijos čempionate užėmė 7-ąją vietą tarp 10-ies komandų, o „Dinamo“ Rusijoje liko 8-i tarp 16-os ekipų.