Šiaulietės sužinojo savo varžoves Čempionių lygos atrankoje

Penktadienio popietę Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) būstinėje Nione (Šveicarija) buvo ištraukti moterų Čempionių lygos atrankos grupių burtai, po kurių paaiškėjo, kad Lietuvos čempionei Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandai 10-ojoje grupėje teks kovoti su „KF Vllaznia“ (Albanija), „Wexford Youths Women“ (Airija) ir „Birkirkara“ (Malta) ekipomis.

Šiaulietės sužinojo savo varžoves Čempionių lygos atrankoje.<br>UEFA.com nuotr. 
Šiaulietės sužinojo savo varžoves Čempionių lygos atrankoje.<br>UEFA.com nuotr. 
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 21, 2019, 5:30 PM, atnaujinta Jun 21, 2019, 5:44 PM

Atrankos turnyras vyks rugpjūčio 7-13 dienomis Alytuje ir Marijampolėje.

Burtų ceremonijos metu 40 komandų buvo suskirstytos į 10 grupių, iš kurių po vieną pateks į pagrindinį moterų Čempionių lygos turnyro etapą.

Šiais metais „Gintra-Universitetas“ pagal surinktus reitingo taškus pateko į pajėgiausių komandų krepšelį, todėl atrankoje išvengė akistatų su potencialiai stipriausiais klubais.

Iš viso šiais metais moterų Čempionų lygoje dalyvaus rekordinis skaičius komandų – 62.

Kitos UEFA moterų Čempionių lygos grupės:

1 grupė: SFK „2000 Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina, šeimininkė), „Breidablik“ (Islandija), Tel Avivo Universiteto SC (Izraelis), ŽFK „Dragon 2014“ (Š.Makedonija).

2 grupė: Klužo „Olimpia“ (Rumunija), Sofijos FC NSA (Bulgarija), „Breznica Pljevlja“ (Š.Makedonija, šeimininkė), KFF „Mitrovica“ (Kosovas).

3 grupė: „Hibernian Ladies“ FC (Škotija), WFC „Pomurje“ (Slovėnija, šeimininkė), „Cardiff Met“ (Velsas), FC „Nike“ (Gruzija).

4 grupė: FC „Minsk“ (Baltarusija), WFC „Charkiv“, (Ukraina, šeimininkė), ŽNK „Split“ (Kroatija), „S.C.Bettembourg“ (Liuksemburgas).

5 grupė: ŽFK „Spartak“ (Serbija, šeimininkė), „Ferencvarosi “FC (Vengrija), Bratislavos SK „Slovan“ (Slovakija), „Agarista–SS Anenii Noi“ (Moldova).

6 grupė: „BIIK-Kazygurt“ (Kazachstanas), „PK-35 Vantaa“ (Suomija), Talino FC „Flora“ (Estija, šeimininkė), „EBS/Skala“ (Farerai).

7 grupė: „Apollon Ladies“ FC (Kipras), Graco SK „Sturm Damen“ (Austrija), Bragos „Sporting Clube de Braga“ (Portugalija), Rygos „Rigas futbola skola“ (Latvija, šeimininkė).

8 grupė: LSK „Kvinner“ FK (Norvegija), Salonikų PAOK (Graikija), Briuselio RSC „Anderlecht“ (Belgija, šeimininkė), „Linfield Ladies“ (Š.Airija).

9 grupė: FC „Twente“ (Nyderlandai, šeimininkė), Zabžės GKS „Gornik“ (Lenkija), Stambulo „Besiktas“ A.S. (Turkija), FC „Alashkert-Women“ (Armėnija).

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.