A. Sanchezas pelnė antrąjį įvartį ir išvedė Čilės rinktinę į „Copa America“ ketvirtfinalį

Tęsiasi „Copa America“ čempionatas, kuriame Čilės rinktinė užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, kuomet C grupės rungtynėse 2:1 pranoko Ekvadorą.

A. Sanchezas vedė savo rinktinę į pergalę.<br> "Reuters"/"Scanpix" nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2019-06-22 12:58, atnaujinta 2019-06-22 12:59

Pirmajame kėlinyje greitą įvartį (8 min.) pelnė čilietis Jose Pedro Feunzalida, tačiau 26- ąją minutę Čilės vartininkas prasižengė ir Ekvadoro rinktinės žaidėjas Enneras Valencia realizavo 11-os metrų baudinį – 1:1.

Viskas sprendėsi antrajame kėlinyje, o tada prabilo Čilės žvaigždė Alexis Sanchezas. Futbolininkas 51-ąją rungtynių minutę vienu lietimu pelnė įvartį ir persvėrė rezultatą – 2:1.

C grupėje Čilė su 6 taškais yra pirma, Urugvajus su 4 taškais antras, Japonija turinti vieną tašką rikiuojasi trečia, o Ekvadoras, kuris neturi nei vieno taško – paskutinis.