Ilgai lauktas titulas: emocingame „Copa America“ finale triumfavo Brazilija

„Copa America“ turnyre triumfavo Brazilijos futbolininkai, kurie šio titulo nebuvo iškovoję pastaruosius 12 metų. Finale šeimininkė Brazilija 3:1 (2:1) pranoko netikėtai į finalą patekusius Peru futbolininkus.

Brazilai iškovojo Pietų Amerikos čempionatą.<br> "Scanpix" nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 8, 2019, 7:51 AM, atnaujinta Jul 8, 2019, 9:49 AM

Legendiniame „Maracana“ stadione žaidę brazilai nuo pirmųjų minučių kontroliavo žaidimą, o pirmasis rungtynių įvartis krito 15-ąją minutę, kai pasižymėjo Evertonas.

Tiesa, 44-ąją minutę rezultatą išlygino Peru žaidėjas Paolo Guerrero, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. Vis dėlto prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą brazilus į priekį dar kartą išvėdė Gabrielis Jesusas.

Tas pats B.Jesusas antrajame kėlinyje užsidirbo antrąją geltonąją kortelę, kuri virtojo raudonąją ir buvo priverstas palikti stadioną.

Tačiau Brazilijos rinktinė nepaleido pergalės. Nagana to, 90-ąją minutę padidino savo pranašumą, kuomet nuo 11 metrų dar vieną įvartį pridėjo Richarlisonas.

Brazilai laimėjo „Copa America“ trofėjų devintą kartą istorijoje.