„Gintra-Universitetas“ sutriuškino latves ir priartėjo prie „Amber Cup 2019“ trofėjaus

Penktadienį Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pasiekė dar vieną pergalę tarptautiniame moterų futbolo klubų „Amber Cup 2019“ turnyre, kuri šiaulietes labai priartino prie nugalėtojų titulo.

Penktadienį Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pasiekė dar vieną pergalę tarptautiniame moterų futbolo klubų „Amber Cup 2019“ turnyre.<br> Fkgintra.lt nuotr.

Jul 20, 2019, 7:54 AM

Lietuvos čempionės savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 (2:0) sutriuškino Rygos „Dinamo“ futbolininkes ir atsidūrė per žingsnį nuo trofėjaus.

„Amber Cup“ turnyre šiaulietėms nepavyksta triumfuoti jau nuo 2015 -ųjų metų, kuomet pirmą kartą buvo organizuotas šis tradiciniu tapęs draugiškas turnyras.

Kitame susitikime vykusiame Radviliškyje tarp dviejų Lenkijos klubų – Sosnovieco „Czarni“ ir Lečnos „GKS Gornik“ pajėgesnė buvo pastaroji iškovojusi pergalę 4:1.

Sekmadienį Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių laukia paskutinis „Amber Cup 2019“ turnyro iššūkis. Mūsiškės 14 val. susitiks su „Czarni“ vienuolike. Šiaulietėms šiame susitikime užtenka ir lygiųjų, o palankiai susiklosčius situacijai „Gintra-Universitetas“ pasidabintų aukso medaliais net pralaimėjęs paskutines rungtynes.

Vos prasidėjus rungtynėms aikštės šeimininkės ėmėsi ryžtingų veiksmų ir siekė pelnyti greitą įvartį bei taip nuslopinti varžovių entuziazmą. Nors pirmąsias dešimt minučių latvėms atsilaikyti pavyko vis tik gynybos linija subraškėjo dar neįpusėjus kėliniui – latvių vartininkę po tikslaus perdavimo smūgiu galva nuginklavo antrąjį įvartį turnyre pelniusi Jermaine Seoposenwe – 1:0.

Iki pertraukos šiaulietėms pavyko padvigubinti skirtumą. Efektyviai sužaidusi brazilė Isadora Freitas pelnė antrąjį įvartį – 2:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nė kiek nepasikeitė. Kamuolio kontrolė ir toliau priklausė „gintrietėms“, o varžovių bandymai kontraatakuoti būdavo užgesinami dar pirminėje jų stadijoje.

Kairiajame krašte antrą kėlinį pradėjusi I.Freitas sėkmingai inicijavo kelis pavojingus epizodus prie oponenčių vartų, o viename iš išpuolių brazilė atidavė preciziškai tikslų perdavimą Hannai Pilipenkai, kuriai beliko pasiųsti kamuolį į tinklą – 3:0.

Po kelių minučių ta pati I.Freitas vėl atliko tikslų perdavimą išvedusį Rimantę Jonušaitę prieš „Dinamo“ vartininkę, o jaunoji „Gintros-Universiteto“ puolėja neklydo – 4:0.