Futbolininko V. Černiausko komanda pateko į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą

Europos futbolo lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kurios vartus gina lietuvis Vytautas Černiauskas, svečiuose po baudinių serijos įveikė „Osijek“ (Kroatija) ekipą ir iškopė į kitą etapą. 28-ąją min.

V. Černiauskas<br> CSKA nuotr.

2019-08-02 09:30

Ante Majstorovičius išvedė Kroatijos klubą į priekį. Iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatas nepasikeitė, o tai reiškė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, nes pirmąjį mačą 1:0 laimėjo CSKA futbolininkai. Per papildomus du kėlinukus ekipoms įvarčių įmušti nepavyko, o baudinių seriją 4-3 laimėjo Sofijos komanda.

V. Černiauskas žaidė visas 120 min., o baudinių serijoje atrėmė vieną varžovo smūgį. CSKA klubas trečiajame atrankos etape žais su Luhansko „Zoria“ (Ukraina).