„Manchester United“ sutrypė „Chelsea“ klubą – į neviltį puolusį F. Lampardą lydėjo pašaipos

Sekmadienį baigėsi pirmasis Anglijos „Premier“ lygos turas, kurį užbaigė „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ dvikova. Rungtynes Mančesteryje užtikrintai laimėjo aikštės šeimininkai – 4:0 (1:0, 3:0).

„Manchester United“ svečiams iš Londono užkūrė pirtį.<br> "Reuters"/"Scanpix" nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-08-11 20:38, atnaujinta 2019-08-11 21:01

Pirmąjį įvartį „Manchester United“ įmušė jau 18-ąją minutę, vienuolikos metrų baudinį realizavo Marcusas Rashfordas.

Anthony Martialis 65-ąją minutę savo ekipos persvarą padidino iki dviejų – 2:0. Prabėgo vos dvi minutės, kai dar vieną įvartį pelnė M.Rashfordas.

Po šio įvarčio aikštėje debiutavo Mančesterio klubo naujokas Danielis Jamesas, o vietos sirgaliai ėmė tyčiotis iš naujojo „Chelsea“ trenerio ir legendinio klubo žaidėjo Franko Lampardo.

„Atleis ryte, ryte tave atleis“, – F.Lampardo karjeros pabaigą Londono klube skanduodami progonozavo sirgaliai.

Negana to, vos po kelių akmirkų, 81-ąją minutę, į „Chelsea“ karstą paskutinį vinį įkalė tas pats Danielis Jamesas.

41-erių F.Lampardas buvusį trenerį Maurizio Sarri pakeitė liepos mėnesį. Pastarasis išvyko į Turino „Juventus“ klubą.