V. Slivka su „Hibernian“ klubu Škotijoje pergalę paleido paskutinėmis akimirkomis

Šeštadienį Škotijos futbolo „Premier“ lygoje vyko trečiojo turo susitikimai. Edinburgo klubas „Hibernian“, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės saugas Vykintas Slivka, namuose grūmėsi su „St.Johnstone“ komanda. Atkaklus mūšis baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (1:0).

Vykintas Slivka Edinbugo klubo sudėtyje pasirodė antrajame kėlinyje.<br> Twitter nuotr.

Aug 24, 2019, 10:46 PM, atnaujinta Aug 24, 2019, 11:22 PM

V.Slivka aikštėje pasirodė nuo 61-osios minutės.

Aikštės šeimininkai pirmavo 2:1 iki 90+4 minutės, kol išlyginamąjį įvartį pasiekė Jasonas Kerras.

„Hibernian“ ekipa iškovojo 4-ąjį tašką ir užima 7-ąją vietą turnyro lentelėje. „St.Johnstone“ futbolininkų kraityje yra 2 taškai ir jie rikiuojasi 10-i.

Čempionate pirmauja abu Glazgo klubai „Celtic“ ir „Rangers (po 6 tšk.).

Rezultatas:

„Hibernian“ – „St.Johnstone“ 2:2. Adam Jackson (25), Florian Kamberi (69)/Michael O'Halloran (68), Jason Kerr (90+4).