„Arsenal“ išvengė pralaimėjimo, nors atsiliko nuo „Tottenham Hotspur“ 0:2

Sekmadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos 4-ajame ture „Emirates“ stadione susigrūmė du Londono klubai: „Arsenal“ „Tottenham Hotspur“. 186-ąjį kartą tarpusavyje žaidusios komandos išsiskyrė taikiai 2:2 (2:1), nors „Arsenal“ klubas ir atsiliko net 0:2.

„Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“ sužaidė lygiosiomis<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2019-09-01 22:58

Jau 10-ąją minutę Heungas-minas Sonas spurtavo aikštės viduriu ir atliko smūgį į Berndo Leno vartus – šis atrėmė korėjiečio smūgį, tačiau neužfiksavo kamuolio ir visiškai laisvas prieš vartus likęs Christianas Eriksenas jį nukreipė į vartų tinklą.

40-ąją minutę ir vėl klaida kainavo įvartį į „Arsenal“ vartus: Granitas Xhaka bereikalingai prasižengė prieš tą patį H-M. Soną ir į „Arsenal“ vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys.

Harry Kane'as rezultatą padvigubino. Vis dėlto, „Arsenal“ dar iki didžiosios pertraukos sumažino atsilikimą: Alexandre'as Lacazette'as per pridėtą teisėjo laiką sugebėjo taikliu smūgiu rezultatą padaryti 1:2.

Antrame kėlinyje „Arsenal“ tiesiog užgulė oponentų vartus ir 71 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą: koją kyštelėjo ir kamuolio trajektoriją pakreipė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Kamuolys „Tottenham Hotspur“ vartuose pabuvojo ir trečią kartą, tačiau Seadui Kolasinacui buvo užfiksuota nuošalė.