Lygiosiomis pasibaigęs Vilniaus derbis – „Riterių“ dovana „Sūduvai“

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį Vilniuje vykusi dviejų sostinės komandų „Riterių“ ir „Žalgirio“ akistata baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). Šis rezultatas labiausiai nudžiugino su žalgiriečiais dėl titulo kovojančią Marijampolės „Sūduvą“, kuri savo rungtynes žaidė šeštadienį vėliau ir svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Dviejų sostinės komandų rungtynės baigėsi 1:1.<br> fkriteriai.lt nuotr.
 Dveijų sostinės komandų rungtynės baigėsi 1:1.<br> fkriteriai.lt nuotr.

Sep 21, 2019, 3:49 PM, atnaujinta Sep 21, 2019, 5:50 PM

Vis dar pirmaujantis „Žalgiris“ dabar po 23 rungtynių turi 56 taškus, o „Sūduva“ po 20 mačų buvo surinko 51.

Titulą ginantys marijampoliečiai yra potencialūs lyderiai, nes praradę keturiais taškais mažiau.

Per rungtynes Vilniuje 39-ąją min. Donatas Kazlauskas įmušė 11 m baudinį ir išvedė „Riterius“ į priekį, tačiau tik trumpam. Dar iki pertraukos 43-iąją rezultatą išlygino Tomislavas Kišas. Rezultatyviausiam A lygos žaidėjui tai buvo 19-asi įvartis šį sezoną.

Po pertraukos rezultatas nepasikeitė ir „Žalgiriui“ beliko apverkti prarastus du taškus.

Žalgiriečiai galėjo laimėti, tačiau 65-ąją min. nepelnė įvarčio po 11 m baudinio. Po pirmojo smūgio kamuolys atsidūrė vartuose, bet teisėjas liepė pakartoti naudinį, nes „Žalgirio“ žaidėjas iki smūgio įžengė į baudos aikštelę.

Pakartotinį mūgį atmušė „Riterių“ vartininkas Tadas Simaitis, o teisėjas nepastebėjo, kad šįkart iki smūgio įžengė jo komandos draugai, todėl baudinį reikėjo dar sykį kartoti.

Po ilgos pergalių serijos „Žalgiriui“ ši savaitė buvo juoda: antradienį pralaimėtas LFF taurės pusfinalis „Sūduva“, o dabar patirti nuostoliai A lygoje.

Kaune abu įvarčius nugalėtojams iš 11 m baudinių pelnė Mihretas Topčagičius (40 ir 77 min.).

„Sūduva“ (20 rungt/51 tšk.) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Kauno Žalgiris“ (24 rungt./39 tšk.) – trečiąją.