Varžovų vartus bombarduojantis T. Kišas padėjo „Žalgiriui“ sutriuškinti „Atlantą“

Į pergalingas vėžes Lietuvos futbolo A lygoje netruko sugrįžti dabartinis lyderis Vilniaus „Žalgiris“.

Tomislavas Kišas rungtynėse pelnė du įvarčius.<br>fczalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-09-25 21:02

Joao Luiso Martinso treniruojami vyrai namuose užtikrintai net 4:0 (2:0) sutriuškino šeštoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Pergalingą pamatą šeimininkai pasiklojo jau pirmame kėlinyje. 25-ąją minutę Tomislavas Kišas įsiveržė į baudos aikštelę ir privertė Luką Paukštę gelbėti savo komandą, tačiau dėl kamuolio pakovojęs kroatas suteikė progą Rolandui Baravykui jį pasiųsti į vartus.

Savo buvusiai komandai R.Baravykas įvartį pelnė gana įdomiomis aplinkybėmis. Į kovą gynėjas buvo mestas po to, kai prieš rungtynes apšilimo metu traumą patyrė Pau Moreris.

Antrasis įvartis į „Atlanto“ vartus krito 35-ąją minutę. 21-ąjį gimtadienį pažymėjusiam L.Paukštei nepasisekė – po Hugo Videmonto galingo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą ir, atšokęs nuo vartininko nugaros, suspurdėjo vartų tinkle.

59-ąją minutę klaipėdiečių triuškinamą pradėjo T.Kišas, o 68-ąją minutę tas pats kroatas realizavo baudinį, kurį uždirbo po keitimo aikštėje pasirodęs Gustas Jarusevičius.

Rezultatyviausio čempionato žaidėjo sąskaitoje – jau 21 taiklus smūgis.

Per likusį laiką „Žalgirio“ klube debiutavo Deividas Linauskas ir Adomas Ankudinovas, o Vilniaus klubo vartininkas Martinas Berkovecas turėjo paplušėti, atremdamas Bonfilscalebo Bimenyimanos smūgį.