VAR sistema padėjo „Arsenal“ neprarasti pelnyto įvarčio

Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutiniosios 7-ojo turo rungtynės, kuriose sulaukta lygiųjų. „Old Trafford“ stadione „Manchester United“ santykius aiškinosi su Londono „Arsena;“ ir komandos sužaidė 1:1 (1:0).

„Arsenal“ ir „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 1, 2019, 1:25 AM, atnaujinta Oct 1, 2019, 1:26 AM

Visi pagrindiniai įvykiai vyko baigiantis pirma kėliniui ir prasidėjus antrajam. Kai laikrodis skaičiavo paskutiniąsias pirmojo kėlinio minutes į priekį pasileidęs „Manchester United“ žaidėjas Andreasas Pereira skersavo kamuolį link Marcuso Rashfordo, šis grąžino kamuolį Scottui McTominay'ui, o pastarasis pelnė puikų įvartį.

Prasidėjus antram kėliniui „Arsenal“ užgulė šeimininkų vartus ir po 13 minučių pastangos vainikuotos įvarčiu: pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas. Nors pradžioje šoninis teisėjas parodė nuošalę, vis dėlto VAR sistemos pagalba „Arsenal“ džiaugėsi įvarčiu.