Atsitiesusi „Barcelona“ palaužė „Inter“ gynybą, Liverpulyje lijo įvarčiais

Trečiadienį vakare tęsėsi UEFA Čempionų lygos antrojo turo grupių etapo kovos.

Katalonų klubas Čempionų lygoje nugalėjo „Inter“ komandą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Oct 2, 2019, 10:02 PM, atnaujinta Oct 3, 2019, 12:01 AM

F grupėje pirmąją pergalę iškovojo „Barcelona“ komanda, kuri namuose 2:1 (0:1) nugalėjo Milano „Inter“ futbolininkus.

Rungtynės „Barcelona“ komandai prasidėjo šaltu dušu, nes jau trečiąją minutę po apmaudaus žaidimo aikštės viduryje prieš vartininką iššoko Lautaro Martinezas ir jo smūgis buvo nepriekaištingas.

Katalonų futbolininkams pirmajame kėlinyje niekaip nesisekė pramušti kietos „Inter“ gynybos. Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos.

„Barcelona“ ėmė puolime žaisti dar aktyviau ir tai galiausiai davė vaisių 58-ąją minutė, kuomet pasižymėjo Luisas Suarezas. Vėliau sekė dar kelios pavojingas katalonų atakos, tačiau švieslentėje ir toliau degė rezultatas 1:1.

Ispanijos klubui į priekį išsiveržti pavyko 85 -ąją minutę ir tą padarė L.Suarezas.

E grupėje tikrai įvarčių fiesta pasibaigė rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Salzburg“ komandų. Praėjusio sezono nugalėtojai 4:3 (3:1) palaužė austrų klubo pasipriešinimą.

„Liverpool“ pirmajame kėlinyje pelnė tris įvarčius ir atrodė, kad lengvai laimės rungtynes, tačiau po pertraukos atsigavęs „Salzburg“ žaidimas sugrąžino intrigą.

19-metis norvegas Erlingas Brautas Haalandas 60-ąją minutę išlygino rezultatą, tačiau po 9 minučių lemiamą žodį tarė Mohamedas Salah, pelnęs pergalingą įvartį.

G grupėje užtikrintas pergales iškovojo „Lyon“ ir „Zenit“ futbolininkai.

„Lyon“ išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Leipzig RB“ klubą, o Sankt Peterburgo „Zenit“ namuose 3:1 (1:0) pranoko „Benfica“.

Praėjusio sezono stebukladariai Amsterdamo „Ajax“ ir šiais metais demonstruoja solidų žaidimą. H grupės išvykos rungtynėse jie gana lengvai 3:0 (2:0) sutriuškino „Valencia“ futbolininkus. Kitose grupės rungtynėse pergalę 2:1 (1:1) išplėšė Londono „Chelsea“ klubas, kuris pranoko „Lille“ komandą.