„Banga“ išmetė „Palangą“ iš Lietuvos futbolo elito

Šeštadienį Klaipėdoje įvyko atsakomosios pereinamos rungtynės dėl teisės kitą sezoną žaisti Lietuvos A lygoje. Septintojoje pozicijoje elito komandų grupėje likusi „Palanga“ antrąjį kartą susitiko su antrąją vietą I lygoje užėmusia Gargždų „Banga“. Užfiksuotos kovingos lygiosios 2:2 (0:1).

„Banga“ eliminavo „Palangą“ iš A lygos.<br> fkbanga.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2019-11-09 14:57, atnaujinta 2019-11-10 12:50

Kadangi pirmoji dvikova prieš savaitę Gargžduose baigėsi aikštės šeimininkų pergale 2:0, jie bendru rezultatu 4:2 užsitikrino teorinę teisę kitą sezoną žaisti aukščiausiame šalies divizione.

Iš A lygos pasitraukusį Kauno „Stumbrą“ pakeis I lygos čempionas Telšių „Džiugas“.

Gargždiškiai pirmavo 1:0 po Jono Bičkaus smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje (45-ąją min.), bet antrajame kėlinyje „Palangos“ legionieriai Sergejus Mosnikovas (66-ąją min.) ir Josipas Jurjevičius (76-ąją min.) persvėrė santykį (2:1).

Tas pats J.Bičkus dvikovos pabaigoje (90+4 min.) išplėšė „Bangai“ lygiąsias (2:2).

Rezultatas:

„Palanga“ – „Banga“*** 2:2. (pirmasis mačas – 0:2, bendras – 2:4). Sergej Mosnikov (66), Josip Jurjevič (76)/Jonas Bičkus (45, 90+4).