Anglijoje – antausis „Chelsea“ ir užtikrinta „Liverpool“ pergalė

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami 16-ojo turo susitikimai.

Londono klubas toliau barsto taškus Anglijoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2019-12-07 20:50, atnaujinta 2019-12-07 21:50

Namuose žaidęs „Everton“ klubas namuose 3:1 (1:0) pamokė Londono „Chelsea“ futbolininkus. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet 5-ąją minutę pasižymėjo Richarlisonas.

Antrajame kėlinyje Dominicas Calvertas-Lewinas padvigubino rezultatą, o vėliau „Chlesea“ sušvelninus padėjo ir paskutinį tašką rungtynėse 84-ąją minutę.

Kitoje vakaro dvikovoje triuškinamą pergalę iškovojo „Liverpool“. Čempionato lyderiai 3:0 (2:0) nukovė „Bournemouth“ futbolininkus.