FIFA klubų pasaulio čempionu Katare po pratęsimo pirmąkart tapo anglų „Liverpool“

Kataro sostinėje Dohoje šeštadienį baigėsi Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) rengiamas klubų pasaulio čempionatas. Varžybų finale susitiko UEFA Čempionų lygos nugalėtojas anglų klubas „Liverpool“ ir Pietų Amerikos „Copa Libertadores“ taurės savininkė „Flamengo“ komanda iš Brazilijos. Anglijos atstovai šventė pergalę rezultatu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) tik po pratęsimo.

Roberto Firmino įmušė pergalingą įvartį.<br> Zuma Press/Scanpix nuotr.
„Liverpool“ įveikė „Flamengo“ ir tapo FIFA klubų pasaulio čempionais.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
„Liverpool“ įveikė „Flamengo“ ir tapo FIFA klubų pasaulio čempionais.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (35)

Dec 21, 2019, 10:10 PM, atnaujinta Dec 22, 2019, 11:29 AM

Vienintelį ir pergalingą įvartį 99-ąją min. į tautiečių vartus įmušė brazilas Roberto Firmino.

Liverpulio futbolininkai, kurie FIFA klubų pasaulio čempionų taurę iškovojo pirmąjį kartą istorijoje, turnyro pusfinalye 2:1 pranoko „Monterrey“ ekipą iš Meksikos, o „Flamengo“ eliminavo Saudo Arabijos atstovus „Al-Hila Saudi“ 3:1.

Trečiąją vietą iškovojo „Monterrey“ klubas, įrodęs savo pranašumą prieš arabus tik po 11 metrų baudinių 6:5 (pirmasis kėlinys – 0:1, pagrindinis laikas – 2:2, baudiniai – 4:3).

Finalas:

„Liverpool“ (Anglija) – „Flamengo“ (Brazilija) 1:0 (0:0, 0:0, 1:0), – po pratęsimo. Roberto Firmino (99).

Dėl 3 vietos:

„Monterrey“ (Meksika) – „Al-Hilal Saudi“ (Saudo Arabija) 6:5 (0:1, 2:1, 4:3), – po 11 metrų baudinių.