Anglijoje – „Manchester City“ pergalė ir dramatiškos lygiosios Londono derbyje

Anglijoje svarbią pergalę išvykoje iškovojo „Machester City“ klubas, kuris tik rungtynių pabaigoje palaužė „Sheffield United“ futbolininkus ir laimėjo 1:0 (0:0).

Sergio Aguero padovanojo savo komandai pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2020, 12:07 AM, atnaujinta Jan 22, 2020, 12:08 AM

Pergalingą įvartį 73-ąją minutę pelnė argentinietis Sergio Aguero. Po šio laimėjo „Manchester City“ su 51 tašku įsitvirtino antroje „Premier“ lygos vietoje.

Kitose 24-ojo turo rungtynėse Londono „Arsenal“ miesto derbyje išplėšė lygiasias 2:2 (0:1) dvikovoje su „Chelsea“, nors nuo 26 minutės žaidė be pašalinto Davido Luizo.

„Chelsea“ po žaidėjo išvarymo realizavo 11 metrų baudinį ir ilgą laiką pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje „Arsenal“ išlygino rezultatą, kuomet 63-ąją minutę pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

84-ąją šeimininkų „Chelsea“ komandą į euforiją pasiuntė Cesaris Azpilicueta, tačiau sirgalių nuostabai „Arsenal“ vos po trijų minučių vėl sugebėjo išlyginti rezultatą.