Italijoje „AS Roma“ klubas patyrė netikėtą nesėkmę Sasuole

Italijos futbolo „Serie A“ čempionate dėl prizinių vietų kovojantis „AS Roma“ klubas šeštadienį 22-ojo turo rungtynėse išvykoje kiek netikėtai pralaimėjo „Sassuolo“ komandai 2:4 (0:3). Sostinės ekipa su 39 taškais liko ketvirtojoje vietoje ir nuo amžinų priešų trečiojoje pozicijoje esančių Romos „Lazio“ futbolininkų atsilieka jau 7 taškais.

„AS Roma“ klubas pralaimėjo „Sassuolo“ ekipai.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2020, 11:41 PM, atnaujinta Feb 2, 2020, 11:24 AM

„Sassuolo“ ekipa su 26 taškais rikiuojasi 13-a.

Sassuolo jau pirmajame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą (3:0) po dviejų Francesco Caputo (7-ąją ir 16-ąją min.) bei vieno serbo Filip Džuričičiaus (26-ąją min.) įvarčio.

Antrajame kėlinyje svečiai iš sostinės po bosnio Edino Džeko (55-ąją min.) ir prancūzo Jordano Veretouto smūgių (73-ąją min. iš 11 metrų baudinio) sumažino atsilikimą iki minimumo.

Bet jau po minutės aikštės šeimininkų futbolininkas Jeremie Boga sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą (74-ąją min.).

„AS Roma“ nuo 69-osios min. žaidė dešimtyje, kai Lorenzo Pellegrini buvo parodyta raudona kortelė.

Rezultatai:

„Sassuolo“ – „AS Roma“ 4:2. Francesco Caputo (7, 16), Filip Džuričič (26), Jeremie Boga (74)/Edin Džeko (55), Jordan Veretout (73, – iš 11 metrų baudinio).

69 min. Lorenzo Pellegrini („AS Roma“) – raudona kortelė.

„Bologna“ – „Brescia“ 2:1. Riccardo Orsolini (43), Mattia Bani (89)/Ernesto Torregrossa (36, – iš 11 metrų baudinio).

„Cagliari“ – „Parma“ 2:2. Joao Pedro (19), Giovanni Simeone (54)/Juraj Kučka (42), Andreas Cornelius (90+4).

53 min. Joao Pedro („Cagliari“) – nerealizavo 11 metrų baudinio.