„Bayern“ visus klausimus dėl pergalės išsprendė per 12 minučių

Sekmadienį sužaistos dvejos Vokietijos futbolo čempionato 22-ojo turo rungtynės. Pergalę išvykoje iškovojo šalies čempionas Miuncheno „Bayern“, net 4:1 įveikęs „Koln“ ekipą.

„Bayern“ komanda žygiuoja pergalingai Vokietijoje<br>Imago Sport/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2020, 11:05 PM, atnaujinta Feb 16, 2020, 11:07 PM

Miuncheno žaidėjai jau 3-iąją minutę išsiveržė į priekį, o įvartį pelnė Robertas Lewandowskis įvarčio, o vos po poros minučių svečių persvarą padvigubino Kingsley Comanas.

Ir tuo dar „Koln“ problemos nesibaigė – 12-ąją minutę Serge'as Gnabry pelnė trečiąjį įvartį ir intriga baigėsi. Tas pats S.Gnabry 66-ąją minutę įmušė ir ketvirtąjį įvartį ir tik po ė minučių Markas Uthas sugebėjo „praskiesti“ triuškinimą.

Kitame mače ekipos nepelnė įvarčių: „Mainz“ ir „Schalke“ išsiskyrė 0:0.