„Bayern“ klubas tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė Vokietijos lygos autsaiderį

Penktadienį Vokietijos „Bundeslygos“ pirmenybėse prasidėjo 23-iojo turo kovos. Titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas 3:2 (1:1) namuose iškovojo nelengvą pergalę prieš „Paderborn“ komandą. Nugalėtojams pergalingą įvartį pavyko įmušti tik 88-ąją minutę, kai pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Robertas Lewandowskis įmušė pergalingąjį įvartį į autsaiderių vartus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 22, 2020, 10:37 AM, atnaujinta Feb 23, 2020, 2:54 PM

Lenkas taip pat kamuolį į vartus pasiuntė ir 70-ąją minutę, o 25-ąją minutę pirmąjį bavarų įvartį įmušė Serge'as Gnabry.

44-ąją minutę rezultatą lygino Dennisas Srbeny, o 75-ąją – Svenas Michelis.

Pirmojo svečių įvarčio atveju labai šiurkščiai suklydo toli iš vartų išbėgęs ir į kamuolį nepataikęs „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris.

Po pergalės Miuncheno ekipa turi 49 taškus ir keturiais lenkia antrojoje pozicijoje esantį ir rungtynes atsargoje turintį „Leipzig“ klubą.

„Paderborn“ futbolininkai yra paskutiniai aštuoniolikti.

Rezultatas:

„Bayern“ – „Paderborn“ 3:2. Serge Gnabry (25), Robert Lewandowski (70, 88)/Dennis Srbeny (44), Sven Michel (77).