Sensacija Anglijoje: „Watford“ klubas išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą „Liverpool“ ekipai

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje šeštadienį tęsėsi 28-ojo turo kovos. Čempionato vienvaldis lyderis „Liverpool“ klubas (79 taškai) išvykoje susitiko su „Watford“ komanda (27 tšk.) ir visiškai netikėtai pralaimėjo 0:3 (0:0).

„Watford“ klubas privertė „Liverpool“ ekipą patirti pirmąją nesėkmę Anglijoje šiame sezone.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2020-02-29 21:25, atnaujinta 2020-03-01 11:50

Tai buvo „Liverpool“ tik pirmoji nesėkmė šį sezoną „Premier“ lygoje.

Du įvarčius „Watford“ ekipai pelnė senegalietis Ismaila Sarras (54-ąją ir 60-ąją min.), vieną įmušė Troy Deeney (72-ąją min.).

Tai reiškia, kad Londono „Arsenal“ klubo rekordas taip ir liks nepagerintas, nes „kanonieriai“ vieninteliai Anglijos „Premier“ lygoje 2003-2004 metų sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

Londono klubas „Chelsea“ svečiuose išsaugojo tašką ir sužaidė tik lygiosiomis 2:2 (1:0) su „Bournemouth“ komanda. Aikštės šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo po kolumbiečio Jeffersono Lerma (54-ąją min.) ir Joshua Kingo iš Norvegijos (57-ąją min.) smūgių.

Marcoso Alonso antrasis įvartis (85-ąją min.) išgelbėjo „aristokratus“. Pirmąjį sykį ispanas kamuolį į vartus pasiuntė pirmajame kėlinyje (33-iąją min.).

Rezultatai:

„Watford“ – „Liverpool“ 3:0. Ismaila Sarr (54, 60), Troy Deeney (72).

„Brighton“ – Londono „Crystal Palace“ 0:1. Jordan Ayew (70).

„Bournemouth“ – Londono „Chelsea“ 2:2. Jefferson Lerma (54), Joshua King (57)/Marcos Alonso (33, 85).

„Newcastle“ – „Burnley“ 0:0.

Londono „West Ham“ – „Southampton“ 3:1. Jarrod Bowen (15), Sebastien Haller (40), Michail Antonio (54)/Michael Obafemi (31).