Anglijoje „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ komandos išbarstė taškus

„Manchester United“ klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje nesugebėjo įveikti Liverpulio „Everton“ žaidėjų – 1:1.

Anglijoje – „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ komandos išbarstė taškus.<br> PC/Scanpix nuotr.

2020-03-01 18:43, atnaujinta 2020-03-02 12:43

Jau 3-ąją minutę rungtynes taikliu smūgiu atidarė šeimininkų žaidėjas Dominicas Calwertas-Lewinas – 1:1.

„Manchester United“ žaidėjai, kurie laikyti šio mačo favoritais, kaip mat ėmė didinti tempą. Svečiai dar iki ilgosios pertraukos išlygino rezultatą, kai 31-ąją minutę pasižymėjo Bruno Fernandesas – 1:1.

Tiesa, antrajame kėlinyje įvarčių nebuvo, tad mačas baigėsi lygiosiomis.