Emocingas „El Clasico“: „Real“ apgynė savo namų tvirtovę

Vėlų sekmadienio vakarą futbolo aistruolių akys krypo į Ispanijos lygą, kurioje vyko principinis mūšis tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“ futbolininkų. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Real“ žaidėjai – 2:0 (0:0).

"Real" prieš "Barceloną".<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2020-03-01 23:52, atnaujinta 2020-03-01 23:53

Pirmasis kėlinys vyko be įvarčių, tačiau aistrų mače netrūko.

19-ąją minutę apsistumdė ir geltonomis kortelėmis buvo nubausti Danielis Carvajalis ir Jordi Alba.

Antrajame kėlinyje emocijų taip pat netrūko, o sirgaliai pagaliau išvydo ir įvarčius.

Pirmąjį rungtynių įvartį 71-ąją minutę pelnė Junior Vinicius. Jis po nuostabaus Toni Krooso perdavimu iš kelių metrų nuginklavo varžovų vartininką.

Barselonos futbolininkai ėmė spausti varžovus, tačiau gynyboje paliko skylių, kuriomis per pridėtą teisėjo laiką (92 min.) pasinaudo Madrido žaidėjas Mariano, pelnydamas antrąjį rungtnių įvartį 2:0.

Po šios pergalės „Real“ turnyrinėje lentelėje įsiveržė į priekį ir prieš „Barcelona“ ekipą pirmauja vienu tašku.