Tuomet Liverpulio ekipa svečiuose triumfavo 2:1. Kitą įvartį nugalėtojams pelnė Sadio Mane, kuris ir dabar yra šio klubo žvaigždė.
Šį intriguojantį mačą šeštadienį, balandžio 25 dieną, 21.30 val., rodys „TV3 Sport“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Go3“, o stebėti padės „gyvoji enciklopedija“ komentatorius Nerijus Kesminas.
Tame sezone „Liverpool“, be S. Mane, atstovavo būrys kitų žinomų futbolininkų – Adamas Lallana, Alexas Ohlade-Chamberlainas, Emre Canas, Dejanas Lovrenas, Georginio Wijnaldumas.
R. Klavanas „Liverpool“ atstovavo du sezonus – 2016-2018 metais. Abiejuose čempionatuose šis klubas užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į UEFA Čempionų lygą.
Šiame prestižiniame turnyre Liverpulio komanda, kuriai priklausė ir R. Klavanas, 2018-aisiais pateko į finalą. Jame „Liverpool“ turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą.
2016-2017 m. pirmenybėse estas „Premier“ lygoje žaidė 20 rungtynių, o 2017-2018 m. – 19.
Šį sezoną iki koronaviruso pandemijos Estijos futbolininkas rungtyniavo stipriausioje Italijos lygoje, kur gynė „Cagliari“ ekipos garbę.
2012-2016-aisiais gynėjas žaidė Vokietijos bundeslygoje ir buvo „Augsburg“ klubo narys. Prieš tai estas atstovavo Alkmaro AZ klubui, su kuriuo 2009 metais tapo Nyderlandų čempionato nugalėtoju.
Šioje šalyje jis dar rungtyniavo Almelo „Heracles“ ekipoje. Dar anksčiau estas priklausė garsiam Norvegijos klubui „Valerenga“.
Susiję straipsniai
R. Klavanas nuo 2003-iųjų vilki Estijos rinktinės aprangą. Jos gretose yra sužaidęs net 127 rungtynes. Tai vienas geriausių rezultatų per visą šios šalies futbolo istoriją.
Gynėjas anksčiau su Talino „Flora“ klubu yra tapęs ir Estijos čempionu. Jis septynis kartus buvo išrinktas geriausiu šios šalies žaidėju (2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019).



