M. Kalniečio akivaizdoje – aistrų kupina kova Marijampolėje: kilo muštynės

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo antrąją pergalę 2020 m. A lygos sezone, kuomet pirmadienį namuose įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus – 1:0 (0:0).

M. Kalniečio akivaizdoje – aistrų kupina kova Marijampolėje.<br> lrytas.lt monatžas/Delfi.lt youtube stop kadras.

2020-06-01 19:48, atnaujinta 2020-06-01 20:09

Pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito antrajame kėlinyje (68 min.), kuomet po kampinio smūgiu galva pasižymėjo „Sūduvos“ žaidėjas 32-ejų Povilas Leimonas.

Šeimininkai pamiršo visas A lygos rekomendacijas, ėmė džiaugtis įvarčiu, apsikabino ir sveikino rezultatyviausią dvikovos žaidėją. Tiesa, pastarasis netrukus ėmė raminti komandos draugus.

Maža to, antrojo kėlinio pabaigoje kilo susistumdymas, kuomet įvarčio autorius kumščiu smogė žalgiriečiui Jurijui Bušmanui. Netrukus nuo suolo į aikštę pašoko ir šeimininkų žaidėjas M.Topčagičius.

Tiesa, teisėjams ir komandų kapitonams pavyko nuraminti žaidėjus. Vis dėlto geltonosios kortelės buvo parodytos „Žalgirio“ atstovams Jurijui Bušmanui ir Rudinilsonui bei šeimininkų žaidėjui P.Leimonui. Raudona – M.Topčagičiui.

A lygos dvikovą Marijampolėje stebėjo ir krepšinio žvaigždė Mantas Kalnietis. Su Kransodaro „Lokomotiv“ klubu sutartį pratęsęs Lietuvos rinktinės žaidėjas tribūnuose sėdėjo greta žalgiriečių Pauliaus Motiejūno ir Edgaro Ulanovo.

Tribūnuose taip pat svečiavosi futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas bei kiti štabo nariai.

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?