„Bayern“ Vokietijoje nepasigailėjo „Bayer“

2020 m. birželio 6 d. 19:06
Lrytas.lt
Šeštadienį Vokietijoje buvo žaidžiamos 30-ojo čempionato turo kovos. Dar vieną nesunkią pergalę iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris rezultatu 4:2 (3:1) įveikė Lėverkūzeno „Bayer“.
Daugiau nuotraukų (1)
Nors Vokietijos čempionai pirmieji praleido įvartį – 10 min. pasižymėjo Lucasas Alario, jau 27-ąją minutę rezultatą išlygino Kingsley Comanas.
Dar iki pertraukos Leonas Goretzka – 42-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį. Maža to – kaip sakoma „į rūbinę“ įvartį įmušęs Serge'as Gnabry rezultatą padvigubino – jis kamuolį įmušė į tuščius „Bayer“ vartus.
Robertas Lewandowskis 66-ąją minutę įtvirtino svečių pergalę, o 89-ąją minutę Florianas Wirtzas itin gražiu smūgiu tik sušvelnino „Bayer“ atsilikimą.
Kaip įprasta, per Vokietijos pirmenybių mačus į stadionus  žiūrovai nebuvo leidžiami, o sėdimos vietos uždengtos tentais, ant kurių tik pavaizduoti sirgaliai. 
Kiti šeštadienio rezultatai:
„Dusseldorf“ – „Hoffenheim“ 2:2
„Eintracht“ – „Mainz“ 0:2
„RB Leipzig“ – „Paderborn“ 1:1
Vokietija^InstantMiuncheno Bayern
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.