Italijoje – sugrįžęs futbolas: C. Ronaldo neįmušė baudinio, bet „Juventus“ žengė į taurės finalą

Penktadienį vakare Italijoje buvo sužaistos atidėtos šalies taurės atsakomosios pusfinalio rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „AC Milan“ futbolininkų. Jos baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Cristiano Ronaldo neįmušė 11 metrų baudinio.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 13, 2020, 8:42 AM

Pirmoje dvikovoje Milane buvo sužaista 1:1, tad dėl išvykos įvarčio taisyklės į finalą žengė „Juventus“ komanda.

Cristiano Ronaldo galėjo sutvarkyti reikalus savo komandos naudai jau pirmajame kėlinyje, tačiau 16 minutę jis nerealizavo 11 metrų baudiniu. Jį užsidirbo „Milan“ žaidėjas Ante Rebičius, kuris baudos aikštelėje sužaidė ranka ir buvo išvarytas iš aikštės.

Kitoje pusfinalio dvikovoje šeštadienį kausis „Napoli“ ir Milano „Inter“ klubai. Pirmoji jų dvikova baigėsi „Napoli“ pergale 1:0.

Italijos taurės finalas bus žaidžiamas trečiadienį sostinėje Romoje.