Judėjimas už juodaodžių teises persikėlė į Europos futbolą – žinutę pasiuntė „Real“ žvaigždė

Sekmadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse Madrido „Real“ po priverstinio sezono sustabdymo į aikštelę sugrįžo pergalingai.

Marcelo pelnytą įvartį atšventė ypatingu būdu.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 15, 2020, 7:25 PM, atnaujinta Jun 16, 2020, 2:42 PM

28-ojo turo rungtynėse „Karališkasis“ Madrido klubas namuose įveikė „Eibar“ vienuolikę rezultatu 3:1.

Visus savo tris įvarčius tituluočiausias Europos futbolo klubas įmušė dar per pirmąjį kėlinį: 4-ąją rungtynių minutę tiksliai smūgiavo Toni Kroosas, 30-ąją minutę skirtumą padvigubino ekipos kapitonas Sergio Ramosas, o 37-ąją – pasižymėjo Marcelo.

Pastarasis atkreipė pasaulio dėmesį, kai po pelnyto įvarčio priklaupė ant vieno kelio ir iškėlė į dangų kumštį. Taip brazilas pasiuntė žinutę bei išreiškė palaikymą su šiuo metu aktyviai paplitusiu judėjimu už juodaodžių teises.

Po pertraukos svečiams pavyko sušvelninti skirtumą – 60-ąją minutę „Eibar“ ekipoje įvartį pelnė Pedro Bigas.

Iki sezono pabaigos likus 10 turų „La Liga“ pirmenybėse pirmauja „Barcelona“, kuri yra surinkusi 61 tašką, Madrido „Real“ nuo titulą ginančio Katalonijos klubo atsilieka 2 taškais.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?