„Bayern“ triumfuoja: 30-ąjį kartą tapo Vokietijos čempionu

Miuncheno „Bayern“ klubas antradienį užsitikrino Vokietijos bundeslygos čempiono titulą, kai svečiuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

„Bayern“ triumfuoja: 30-ąjį kartą tapo Vokietijos čempionu.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 17, 2020, 8:29 AM

Tai jau aštuntasis komandos titualas paeiliui, istorijoje – 30-as.

Vienintelis dvikovos įvartis krito 43-ąją minutę, kuomet įmušė Robertas Lewandowskis.

Tiesa, 79-ąją minutę „Bayern“ liko mažumoje, mat antrą geltoną kortelę gavo Alphonso Daviesas. Vis dėlto likusiems žaidėjams pavyko vartus išlaikyti sausus.

Po šios pergalės „Bayern“ artimiausius varžovus lenkia dešimčia taškų, o iki čempionato pabaigos liko vos trys turai.