„Real“ neleido „Barcelona“ nutolti

Ketvirtadienį sužaistos paskutinės dvejos Ispanijos futbolo čempionato pirmenybių 29-ojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojusios ekipos neleido varžovams pasižymėti.

Karimą Benzema sveikina Edenas Hazardas<br> Zuma Press/Scanpix.com nuotr.

Jun 19, 2020, 9:16 AM, atnaujinta Jun 19, 2020, 9:19 AM

Zinedine‘o Zidane‘o treniruojamas Madrido „Real“ klubas pratęsė pergalių seriją ir 3:0 (0:0) nugalėjo „Valencia“ futbolininkus.

Tad po šio laimėjimo skirtumas tarp Madrido ir „Barcelona“ komandų išliko 2 taškai. Būtent su „Valencia“ šeštadienį ir kausis „Barcelona“.

„Real“ ekipa ketvirtadienį į priekį įsiveržė 61-ąją minutę, kai po Edeno Hazardo perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

Jis įmušė ir trečiąjį įvartį į Valensijos ekipos vartus 87 minutę. K.Benzema dabar yra penktoje „Real“ įvarčių statistikos vietoje.

74-ąją minutę rezultatą padvigubino Marco Asensio.