„Real“ sugrįžo į Ispanijos čempionato viršūnę

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos trejos atnaujinto čempionato 31-ojo turo rungtynės, kuriose tik namie kovojęs Madrido „Real“ džiaugėsi sėkme. Karališkasis klubas įveikė „Mallorka“ klubą 2:0 (1:0).

Sergio Ramosas pelnė gražų įvartį<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Jun 25, 2020, 10:27 AM, atnaujinta Jun 25, 2020, 10:30 AM

Rungtynės vyko „Alfredo Di Stefano“ arenoje ir jau 19 min. įvartį pelnė Vinicius Junioras. Antrasis krito jau po pertraukos, kai įspūdingą baudos smūgį 56 minutę atliko Sergio Ramosas.

„Real“ ekipa sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą: nors Madrido atstovai turi tiek pat taškų, kaip ir čempionė „Barcelona“, „Real“ užima pirmąją eilutę dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio. „Mallorca“ ir toliau su 26 taškais balansuoja ties iškritimo iš elitinės lygos riba.

Kitame ture Madrido atstovai birželio 28 dieną žais su Barselonos „Espanyol“.

Kituose dienos mačuose pergales šventė išvykoje kovojusios ekipos: Vitorijos „Alaves“ krito prieš Pamplonos „Osasuna“ 0:1, o San Sebastiano „Real Sociedad“ tokiu pačiu rezultatu nusileido Vigos „Celta“.