Vokietijos čempionato pabaiga – „Bayern“ triumfas

Šeštadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaistos devynerios paskutinio turo rungtynės.

„Bayern“ tapo 8 kartą iš eilės Vokietijos čempioonu<br> IS/Scanpix.com nuotr.

Jun 27, 2020, 8:04 PM, atnaujinta Jun 27, 2020, 8:18 PM

Triuškinančią nesėkmę savo aikštėje patyrė Dortmundo „Borussia“ ekipa, rezultatu 0:4 nusileidusi „Hoffenheim“ komandai. Pastaroji  ekipa baigė pirmenybes šešyoje vietoje ir išlovojo teisę grumtis Europos lygoje.

Svečiams visus keturis įvarčius pelnė kroatas Andrejus Kramaričius, pasižymėjęs 8, 30, 48 ir 50 (iš 11 m baudinio) minutėmis.

Savo varžovų nepasigailėjo ir ankščiau laiko čempiono titulą iškovojusi Miuncheno „Bayern“ komanda, svečiuose 4:0 sutriuškinusi „Wolfsburg“ ekipą. „Bayern“ titulą iškovojo 8 kartą iš eilės.

Po įvartį bavarams pelnė Kingsley Comanas, Mickaelis Cuisance‘as, Robertas Lewandowskis ir Thomasas Mulleris.

Šeimininkai nuo 71-osios minutės žaidė dešimtyje – raudoną kortelę gavo Josuha Gilavogui.

„Leipzig“ komandą paliekantis puolėjas Timo Werneris pelnė du įvarčius ir padėjo savo komandai išvykoje 2:1 įveikti „Augsburg“.