„Manchester United“ sugebėjo prasibrauti į FA taurės pusfinalį

Šeštadienį Anglijoje buvo sužaistos vienerios FA taurės ketvirtfinalio rungtynės: „Manchester United“ ekipa šiaip ne taip sugebėjo pratęsti savo pasirodymą varžybose. Mančesterio žaidėjai svečiuose per pratęsimą 2:1 palaužė „Norwich City“ bei žengė į turnyro pusfinalį.

Harry Maguire‘as pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir įspyrė kamuolį į vartus<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 28, 2020, 8:37 AM

51-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį po puolėjo Odiono Ighalo įvarčio, tačiau 75-ąją minutę rezultatą išlygino Toddas Cantwellas.

89-ąją minutę „Norwich“ komandoje buvo likę tik dešimt futbolininkų – raudoną kortelę prieš save išvydo Timmas Klose.

Tačiau tai jiems nesutrukdė du užbaigti mačą lygiosiomis ir teko kovoti pratęsime. Kai jau atrodė, kad ir jis neišaiškins nugalėtojo, 118 minutę „Manchester United“ vis dėlto išplėšė pergalę – Harry Maguire‘as pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir įspyrė kamuolį į vartus.

Kitos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį, o jose grumsis „Sheffield United“ ir „Arsenal“, „Leicester City“ ir „Chelsea“, „Newcastle United“ ir „Manchester City“.