„Chelsea“ pateko į Anglijos futbolo taurės finalą

Anglijoje sekmadienį sužaistas antrasis Anglijos futbolo lygos (FA) taurės pusfinalis, kuriame triumfavo Londono „Chelsea“ komanda. Pastarieji 3:1 (1:0) nugalėjo „Manchester United“.

Anglijoje – svečiuose dominavusio „Chelsea“ žygis FA taurės finalo link.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jul 20, 2020, 8:21 AM, atnaujinta Jul 20, 2020, 6:18 PM

Finalinės taurės rungtynės vyks rugpjūčio 1-ąją, jose „Chelsea“ varžovais bus Londono „Arsenal“ komanda.

Pirmasis įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po šeimininkų vartininko D.De Gea klaidos pasižymėjo Olivier Giroud.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną įvartį įmušė Masonas Mountas – 2:0.

„Manchester United“ visiškai subyrėjo 74-ąją minutę, kai į savus vartus įsimušė H.Maguire‘as. Tiesa, paguodos įvartį šeimininkams vis dėlto pavyko pelnyti. 84-ąją minutę 11 m realizavo Bruno Fernandesas.