Italijoje – rekordu pažymėtas C. Ronaldo dublis ir „Senosios Sinjoros“ žingsnis čempionų titulo link

Pirmadienį vakare vykusiose 34-ojo Italijos „Serie A“ turo rungtynėse Turino „Juventus“ įveikė Romos „Lazio“ rezultatu 2:1 (0:0) ir žengė didelį žingsnį čempionų titulo link.

C.Ronaldo per šį susitikimą pelnė du įvarčius.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Jul 21, 2020, 8:20 AM, atnaujinta Jul 21, 2020, 8:27 AM

Pirmajame kėlinyje kur kas agresyviau ir aktyviau puolime žaidę „Juventus“ futbolininkai neišnaudojo susikurtų galimybių ir per pirmąją rungtynių dalį nepasižymėjo. Tuo tarpu per pirmąsias 45-ias žaidimo minutes „Lazio“ ekipa turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, kai 44-ąją rungtynių minutę Ciro Immobile stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į virpstą.

Antrajame kėlinyje pasipylė įvarčiai. 51-ąją minutę Cristiano Ronaldo įmušė 11-os metrų baudinį, kurį teisėjas skyrė po VAR peržiūros, kai ranka sužaidė „Lazio“ gynėjas Bastosas.

Visai netrukus, praėjus vos trejoms minutėms, portugalas pelnė dar vieną įvartį, kai po puikaus Paulo Dybalos perdavimo pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Romos klubui rezultatą sušvelninti pavyko 83-ąją minutę, kai sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Ciro Immobile.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir „Juventus“ šventė itin svarbią pergalę, kuri nutolino „Senąją Sinjorą“ nuo artimiausio persekiotojo Milano „Inter“ 8 taškų pranašumu.

Pergalė dar saldesnė buvo Turino komandos lyderiui C.Ronaldo, kuris su taip pat šiose rungtynėse pasižymėjusiu C.Immbopile, po dviejų šiame susitikime pelnytų įvarčių, šiuo metu dalinasi pirmąją poziciją rezultatyviausių „Serie A“ žaidėjų sąraše.

Portugalas taip pat pasiekė dar vieną rekordą – jis tapo pirmuoju futbolininku, kuris 50 ir daugiau įvarčių yra įmušęs visose trijose stipriausiose Europos lygose – „La Liga“, „Premier“ lygoje ir „Serie A“.

Iki Italijos čempionato pabaigos liko keturi turai.